Szept Boga

Ten ponadczasowy dziennik zawiera inspirujące przesłania, podane w postaci praktycznego i przekonującego przewodnika, przemawiające prostą i bezpośrednią prozą z wyraźnymi sugestiami i propozycjami dotyczącymi twojego codziennego duchowego wzrostu i rozwoju.
 
Możesz czytać przesłanie na każdy dzień zaraz po obudzeniu się, by otrzymać ogólne wskazówki na dzień cały. Możesz również w gronie rodziny czytać je przy śniadaniowym stole. Mogą one stać się podstawą twojej codziennej medytacji. Ponownie czytaj je przed snem, by pomogły ci spojrzeć na mijający dzień z tej perspektywy.
W jakikolwiek sposób z nich skorzystasz, przyjmij te nauki do siebie i bądź z nimi dzień po dniu, rok po roku, aż staną się one częścią ciebie i będą żyły, poruszały się wraz z tobą, aż zakorzenią się w tobie i spełnią swoje ciche, szlachetne i pełne miłości zadanie.

 

EILEEN CADDY

Uważana jest za jednego z trojga założycieli Findhorn, duchowej społeczności w Szkocji. Była mistykiem, duchowym nauczycielem, autorką książek zawierających proste, ale głębokie przesłania, które otrzymała z wewnętrznego źródła, nazywanego przez nią „wewnętrznym Bogiem”. Za misję swojego życia przyjęła zachęcanie innych, aby zwracali się do swojego własnego wnętrza, gdzie mogli odnaleźć ważne dla siebie wskazania i nauki. Eileen – osoba pokorna i nieśmiała – zaakceptowała swą rolę: była inspiracją dla duchowych poszukiwaczy na całym świecie, nie okazując przy tym nawet cienia wyniosłości i próżności. Współcześni autorzy książek o tematyce duchowej tacy jak Neal Donald Walsch czy Eckhart Tolle, przybywając do Findhorn, czuli się zaszczyceni i uradowani jej obecnością. Była ich ukochanym towarzyszem i źródłem inspiracji.
Umarła pod koniec 2006 roku w wieku 89 lat
.